POZNAJ SALON CAROLINE

O NAS

Salon Caroline powstał w 2016 roku. Jego założycielką jest mistrz fryzjerstwa Karolina Walasek z ponad 19 letnim doświadczeniem. Nasz salon znajduje się w Otwocku, przy ul. Stokrotki 5a z dala od zgiełku miasta oferując tym samym przyjemną i spokojną atmosferę oraz najlepsze produkty i usługi.

ROZWÓJ I PROFESJONALIZM

Początkiem działalności był głównie profil fryzjerski. Z biegiem czasu otwieraliśmy kolejne działy takie jak: kosmetyka, manicure i pedicure, masaże i profesjonalne makijaże. Od 2019 roku oferujemy również usługi podologiczne, które stanowią idealne uzupełnienie dla manicure oraz pedicure. Wzbogaciliśmy również ofertę o depilacje laserową wykonując ją na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku.

DLACZEGO MY?

Bezpieczeństwo zabiegów

Salon Caroline to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta firmy jest wciąż rozwijana w oparciu o oczekiwania klientów oraz nowości rynkowe. Nasz salon to miejsce dla osób szukających profesjonalnych i najskuteczniejszych metod, a także wyszkolonej i doświadczonej kadry, która gwarantuje fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość usług.

W salonie korzystamy tylko z profesjonalnych kosmetyków pochodzących od dystrybutorów znanych i cenionych marek. Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i zdrowie klientów. Gwarantują to profesjonalne kosmetyki, wiedza naszego personelu oraz surowe wymagania sanitarno-epidemiologiczne. Wraz z rozwojem naszej firmy w salonie Caroline powstała jedna z najnowocześniejszych linii do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Dzięki temu mamy pewność, że klient nie jest narażony na żadne z chorób skóry czy paznokci.

   

  DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Przygotujemy Ciebie i twój personel do każdej uroczystości. Nasz profesjonalizm potwierdzają nie tylko opinie klientów, lecz także grono firm które współpracuje z naszym salonem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Ze względu na bezpieczeństwo zabiegów nie udzielamy konsultacji telefonicznych.

  Kontakt z nami

  Stokrotki 5A, 05-400 Otwock

  503-435-801

  kontakt@caroline.com.pl

  Godziny otwarcia

  5

  Pon. - Pt.. : 9.00 - 20.00

  5

  Sobota: 8.00 - 16.00

  Menu

  5

  Dołącz do nas

  5

  Kontakt

  5

  O naszym salonie